NIXsolutions: Плюси і мінуси SEO у 2023 році

Якщо ви зайшли на цю сторінку, то, мабуть, уже маєте уявлення про пошукову оптимізацію (SEO) та її вплив на електронну комерцію.

В середньому щосекунди в Google виконується 40 000 пошукових запитів, пише primal.com. Це складає до 3,5 мільярдів щоденних запитів.

Таким чином, поява на першій сторінці видачі (SERP) і відповідність тому, що шукають користувачі, може принести вам велику користь.

NIX Solutions

Однак ми не у вакуумі. Ви конкуруєте з усім Інтернетом і будь-якою іншою компанією задля постійного залучення нових клієнтів і продаж. Тому важливо дізнатися про переваги та обмеження SEO, щоб встановити для себе реалістичні цілі.

Переваги та недоліки SEO

Як вже згадувалося, SEO дуже корисно для вашого бізнесу, але є кілька плюсів і мінусів, про які вам слід знати, щоб керувати власними очікуваннями, особливо коли консультуєтеся з агентством SEO.

Переваги SEO

Якісні ліди

Приблизно 90% користувачів дивитимуться лише на результати на першій сторінці Google.

Що буде, якщо порапити на першу сторінку? Це мільйони переглядів. Ви отримаєте більшу частку потенційних клієнтів, просто з’являючись у видачі, коли користувачі шукають відповідні ключові слова, покращуючи трафік і помітність бренду.

Збільшення кількості відвідувань веб-сайту також привабить людей, які шукають вас! Шанси отримати реальних клієнтів, які б придбали ваші продукти та послуги, збільшуються завдяки SEO.

Закрийте продажі та станьте лідером ринку

Якщо ваш бізнес є орієнтиром для клієнтів, які шукають ваші продукти та послуги у вашому регіоні, ви, швидше за все, завершите продаж.

Вищий рейтинг у результатах пошуку Google також означає, що більше людей натиснуть на ваш веб-сайт і стануть новими клієнтами.

Ви станете домінуючим постачальником конкретного продукту чи послуги в Інтернеті, коли ваша видимість покращиться.

Надайте цінний контент

Завдяки SEO ви дізнаєтесь, що люди шукають, з усіх досліджень, які вам потрібно буде зробити.

Ви зможете запропонувати контент, який точно відповідає потребам вашої цільової аудиторії. Ви можете безпосередньо відповідати на запити користувачів, приносячи їм цінність, одночасно зміцнюючи позиціонування свого бренду серед клієнтів.

Ніякої втоми від реклами

SEO дозволяє надавати користувачам ту інформацію, яку вони шукають у той момент, коли вона їм потрібна. На відміну від реклами, яка інколи може бути надто приголомшливою та нав’язливою, якісна оптимізація пошукових систем допомагає залучати клієнтів у більш природний спосіб, залишаючи незабутнє враження.

Довготриваючий ефект

Контент високої якості зберігається та буде корисним у забезпеченні цінності для ваших клієнтів і потенційних клієнтів протягом кількох днів, тижнів і місяців. Інформація завжди цінна!

Мінуси SEO

Треба працювати доволі довго до появи видимих результатів.

Може пройти деякий час, перш ніж ви побачите результати стратегії оптимізації пошукових систем – незалежно від того, наскільки всеосяжною вона є.

Досягнення першої сторінки Google може зайняти від 2 до 6 місяців.

Ось деякі з важливих факторів:

  • Розмір вашого сайту.
  • Вік вашого домену.
  • Свіжість і актуальність контенту
  • Які ключові слова ви використовуєте для рейтингу

Ваші конкуренти – решта Інтернету

Розміщення бізнесу в Інтернеті є неминучим результатом у наш час. Однак тепер ви конкуруєте не лише з іншими магазинами в тому самому районі, але й з усіма компаніями, які відображаються в Google – по суті, з рештою Інтернету.

Це також ускладнює дослідження конкуренції. Це тому, що ви не дізнаєтесь, хто ваш конкурент, просто прогулявшись своєю вулицею. Було б найкраще, якби ви використовували інструменти для перевірки інших компаній, які займають рейтинг у результатах пошуку.

Результати не гарантовані

Передбачити кількісні результати SEO майже неможливо. Незважаючи на те, що результати майже завжди позитивні, наскільки вони покращаться, залежатиме від багатьох факторів, таких як алгоритм Google, тенденції та обсяг пошуку для кожного запиту.

На продуктивність SEO також вплине те, що роблять ваші конкуренти. Подивіться на основні показники SEO, встановлені на початку вашого проекту, щоб визначити, працює воно чи ні – будьте реалістами!

SEO вимагає постійного догляду

SEO потребує підтримки – оновлення та перегляд вашої стратегії є надзвичайно важливими, щоб ви й надалі бачили успішний прогрес.

Перегляньте все, що було зроблено для On-Page SEO та контент-маркетингу, і порекомендуйте коригування, щоб усе залишалося ой-як свіжим.

ВІдсутність прибутку на початку

Досить легко розчаруватися у SEO, коли ви не знаєте, чого очікувати. Більшість клієнтів відмовилися б занадто рано, перш ніж з’являться результати.

І це зрозуміло. Уявіть, що ви інвестували багато грошей і спочатку не побачили прибутку. Правда полягає в тому, що існує гра в очікування, яка приходить разом із SEO.

Крім того, не всі відвідування призведуть до кількісно виміряних продажів. Не всі люди, які заходять на ваш веб-сайт, купуватимуть у вас, але певний відсоток точно це зробить.

Рекомендуємо довіритися процесу і запастися терпінням. Регулярне обслуговування та оптимізація є частиною комплексної стратегії.

Мала кількість спеціалістів

SEO є менш популярним аспектом маркетингу, ніж SMM чи реклама. Цілком природно, що це порушує баланс попиту та пропозиції на спеціалістів з SEO.

Послуги SEO зазвичай мають високу вартість, тому найкраще вивчити різні пропозиції від різних компаній, щоб знайти ту, яка відповідає вашому бюджету.

Штрафи Google

Команда NIXsolutions нагадує, що певні агресивні методи оптимізації пошукових систем будуть покарані Google.

Black hat SEO маніпулює пошуковою системою, «обманюючи» пошукові системи, щоб можна було швидше отримувати результати. Деякі приклади включають переповнення ключовими словами або копіювання ключових слів із кольором шрифту, який відповідає фону сторінки веб-сайту.

Google покарає вас, знизивши ваш рейтинг у результатах пошуку.

Коли варто використовувати SEO

Якщо ви намагаєтесь розширитися, подумайте про пошукову оптимізацію, щоб залишатися попереду. Якщо у вас є веб-сайт, вам знадобиться SEO – якщо ви хочете, щоб вас знайшли!

Як обрати підрядчика

  1. Уникайте тих, хто обіцяє занадто гарні результати.
  2. Залишайтеся вірними своєму бізнес-баченню та цілям – знайдіть компанію, яка відповідає вашим цінностям.
  3. Запитайте у своїх – зазвичайможна знайти найкращі агентства від колишніх клієнтів, які самі відчули хороші результати.
  4. Знайдіть фірму, яка використовує показники, відповідні вашим цілям.
  5. SEO-агентства відповідають за надання інформації про прогрес – переконайтеся, що компанія, яку ви наймете, обіцяє сувору та регулярну звітність.