NIXSolutions: 5 причин чому SEO важливе для бізнесу

Коли вам потрібно щось знайти ви доходили до третьої сторінки Google? Швидше за все, ви ніколи не заходите так далеко у своїх пошуках. І так само більшість людей – ось чому SEO так важливе.

Для більшості компаній перебування на першій сторінці результатів пошуку означає перемогу над конкурентами. У середньому люди роблять понад 40 000 пошукових запитів щосекунди, понад 3,5 мільярда пошукових запитів на день і 1,2 трильйона на рік. По суті, Google є найбільш відвідуваним веб-сайтом.

NIXSolutions

З моменту своєї першої появи в 1997 році Google є першим варіантом пошуку та придбання продукту чи послуги. Однак пошук зупиняється на першій сторінці. Принаймні, це правда для 90% респондентів у звіті Foxxr.

Якщо ви ведете онлайн-бізнес і ваша аудиторія не може знайти вас між результатами на першій сторінці, ви втрачаєте клієнтів. Так просто.

Але якщо ви все ще думаєте, чому SEO важливий, ось причини, чому вам варто почати працювати на свій бізнес:

Чому SEO важливе для вашого бізнесу

Збільште органічний трафік

Якщо ви керуєте онлайн-бізнесом, ваша перша мета — залучити людей на свій веб-сайт. Чим більше людей відвідують вашу сторінку, тим більше нових клієнтів, ймовірно, придбають ваші продукти та послуги. Враховуючи, що 53% трафіку веб-сайту надходить із звичайного пошуку, SEO є вашим найефективнішим інструментом для залучення клієнтів.

Авторитет бренду

SEO сприяє не тільки органічному трафіку, але й росту авторитету бренду. Люди схильні довіряти більшій кількості веб-сайтів, які з’являються на першій сторінці Google, і лише деякі продовжують дослідження на другій сторінці – якщо бути точним, менше 1% шукачів шукають посилання на другій сторінці.

Цільова аудиторія

Як ми вже говорили, потенційні клієнти, швидше за все, знайдуть вас у пошуковій системі Google. Використання SEO для націлювання на певні ключові слова означає націлювання на вашу аудиторію та залучення реальних потенційних клієнтів. Наприклад, у вас є магазин екологічно чистого одягу. Використовуючи ключові слова, пов’язані зі стилем життя без відходів, ви можете залучити нішеву аудиторію, яка, швидше за все, повернеться на вашу сторінку за додатковою інформацією.

Цикл дослідження/купівлі

SEO підтримує ваші бізнес-цілі з кращою рентабельністю інвестицій. Показник закриття потенційних клієнтів, створених за допомогою SEO, становить 14,6%, а відсоткова кількість потенційних клієнтів з поштових розсилок чи друкованої реклами – лише 1,7%.

За допомогою правильної стратегії ви можете залучити потенційних покупців, які шукають кращих пропозицій або нових продуктів. Використовуючи ключові слова, ви можете опинитися саме там, де шукають ваші клієнти.

Локальний SEO

Локальне SEO означає оптимізацію вашого контенту для пошуку в певному місці. Пошукові системи також дивляться на місцезнаходження користувача, щоб визначити, що показати користувачеві. Наприклад, ви оптимізуєте свою онлайн-сторінку для доставки товарів на винос. Націлювання лише на ключові слова, пов’язані з їжею, ускладнить процес покращення вашого рейтингу. Використовуючи локальне SEO, ви маєте більше шансів з’явитися в перших результатах, коли люди шукають продукти на винос у своєму регіоні. Локальний пошук є однією з найефективніших стратегій розвитку вашого бізнесу в певних областях. За допомогою локальної оптимізації, місцевих цитат і зворотних посилань ви можете націлюватися на околиці, міста чи регіони, орієнтуючись на свою цільову аудиторію на основі її місцевих звичок.

Інвестиції в чудову команду розробників і стратегії оптимізації пошукових систем є запорукою розвитку надійного та успішного веб-сайту, і з чим може допомогти NIXSolutions, більше інформацію про співпрацю можна знайти на офіційному веб-ресурсі команди. Однак є ще одна причина, чому SEO важливе. За останні кілька років люди проводили більшу частину свого часу в Інтернеті. Як показують їхні запити, клієнти з більшою ймовірністю зроблять покупку, коли компанія надасть цінну інформацію, аніж просто продасть продукт. Тому, незалежно від того, скільки часу це займе, створіть автентичний контени і оптимізуйте свій веб-сайт, щоб його побачила ваша аудиторія!